Indie 2005
Předmluva

Na to, že jsme původně chtěli jet do střední Asie ( do hor v Kyrgyzstánu a po památkách Uzbekistánu), jsme se dost odchýlili od plánu... Koneckonců v Indii jsou Himaláje taky tak proč se nervovat. V Kyrgyzstánu trochu zaminovali hranice a po Andijanských nepokojích v Uzbekistánu nám česká ambasáda cestu nedoporučovala.
Tak tedy našich 5 pracně vydobytých týdnů strávíme v Indii. Po šesti letech se vrátím do míst které se mi líbily a snad se nám i podaří se dostat do mého vytouženého Zanskaru, zapomenutého údolí v horách severní Indie.

Navíc, oproti našim předchozím sólocestám ve dvou se k nám přidá švagrová Jáňa, která skočí rovnejma nohama z irský svatby přímo do horského Ladaku. A po našem horském putování se k nám v Dilí přidá na posledních 14 dní Drob, kterýho právě šťastně propustili z práce. Ve čtyřech si tedy nakonec projedeme známou Agru, Váránasí a zapomenutou Orchu.

Nakonec jsem všechny zážitky zpracovala do knížky s názvem "Indie - inteligence nenalezena". Pojmenovala jsem ji tak po zralé úvaze, posuďte sami, zdali se pletu.... Stáhněte si ji v záložce Deník.